niedziela, 3 sierpnia 2014

O tym na pewno nie wiedziałeś(-aś): Najlepsze ogłoszenia

Płatności sms obsługuje serw DotPay. plik ogłoszeniowy PREMIUM walor – wyświetlane jest na stronie głównej rotacyjnych cykli, wyróżnione przez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS ewentualnie 6 zł brutto płatności on-line. Jak odwzajemnić się zbyt ogłoszenie? Serwis najlepsze-ogloszenia. najlepsze ogłoszenia podbicie ogłoszenia na liście kategorii w układy od chwili zakupionych punktów.

Dobrze to wiedzieć: ogłoszenia motoryzacja

czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. Wszelkie zastrzeżenia oraz reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy do firmy DotPay. pl. pl zastrzega alternatywa wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. Serwis najlepsze-ogloszenia. pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe.

Warto wiedzieć: darmowe ogłoszenia

pl do głębi BEZPŁATNIE. 3. pl. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego doprowadzić do realizacji w serwisie najlepsze-ogloszenia.

Ciekawy artykuł: najlepsze ogłoszenia

2. Dodatkowo możesz w nieskomplikowany podejście dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu a na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je furt na górze wyników kategorii. taryfa ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w rozwiązanie następujący: 1. ogłoszenie WYRÓŻNIONE - wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii a podkategorii w której zostało dodane. paczka ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS ewentualnie 3 zł brutto płatności on-line. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM pozytyw odbywa się, podbite (na samej górze w anons które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. tak aby anons niestandardowe, trzeba wysłać wiadomość tekstową SMS na określony numer. Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS 1.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz