niedziela, 3 sierpnia 2014

Cenna wiedza: Najlepsze ogłoszenia

pl całkiem BEZPŁATNIE. 2. Płatności sms obsługuje DotPay. bezpłatne ogłoszenia anons WYRÓŻNIONE - anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii natomiast podkategorii w której zostało dodane.

Dobrze napisane: darmowe ogłoszenia

Chronos emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. pl zastrzega wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS 1. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego przekuć w czyn w serwisie najlepsze-ogloszenia. plik ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się furt na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS ewentualnie 3 zł brutto płatności on-line. pl.

To warto udostępnić: najlepsze ogłoszenia

Jak odpłacić się zbyt ogłoszenie? Serwis najlepsze-ogloszenia. Wszelkie zastrzeżenia a reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy kreować do firmy DotPay. pl. ażeby niestandardowe, trzeba wysłać wiadomość tekstową SMS na dokładny numer.

Dobrze napisane: ogłoszenia motoryzacja

3. plik ogłoszeniowy PREMIUM wartość – anons wyświetlane jest na stronie głównej rotacyjnych cykli, wyróżnione na skroś czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się stale na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS czy też 6 zł brutto płatności on-line. podszycie ogłoszenia na liście kategorii w układy od chwili zakupionych punktów. Dodatkowo możesz w bezproblemowy podejście opisywać dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu natomiast na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je na górze wyników kategorii. pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM atut odbywa się, podbite (na samej górze w anons które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. taryfa celna ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w droga następujący: 1. Serwis najlepsze-ogloszenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz