piątek, 1 sierpnia 2014

Dobre informacje: Najlepsze darmowe szablony Wordpress 2014

Charakteryzuje się różnorodnością układów layoutu elastycznością konfiguracji. Z dodatkowych funkcji mamy tu slider wyświetlający wybrane wpisy wraz z ich skróconymi nagłówkami, opcja zmiany układu na obramowany ewentualnie naciągnięty na całkowity ekran natomiast natomiast bies selekcja kolorystyki. Jest klarowny a świetnie sprawdza jak chcemy lokować na stronie duże ikony wpisów. szablony wordpress Możemy przerobić go do tego stopnia by nasza pagina miała pojedynczy wygląd.

Ciekawe rzeczy opisują: szablony wordpress

model jest w pełni responsywny. Niestety jest prawidłowy z WordPressem do wersji 3. Flat (RWD) flat Szablon minimalistyczny oraz – gdy sama mówi – płaski. DEMO / POBIERZ 4. Podobnie kiedy poprzednie szablony oraz ten jest w pełni responsywny. 8.

Polecam sprawdzić‡ kochani: szablony wordpress

DEMO / POBIERZ 3. ;) Posiada klarowny image na wszystkich urządzeniach (również mobilnych). Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, atoli w wersji darmowej do widzenia z nich jest niedostępna. można w nagłówku tego szablonu istotny obrazek czy też zdjęcie, na którym – niesłychanie oryginalną krój pisma – wyświetlą się godność a deskrypcja strony.

Polecam przeczytać‡ kochani: darmowe szablony wordpress

Hemingway (RWD) hemingway Coś gwoli osób lubiących hamować wzrok obrazkami. Spacious (RWD) spacious Szablon, który całkowicie sprawdzi się w przypadku bloga, portfolio azali strony biznesowej. 1. na dodatek posiada przyczepione horyzontalne na górze strony, które podąża nami wraz ze zjeżdżaniem w depresja treści. 1. edycja mobilna jest zaprojektowana do tego stopnia kompozycja chowała się fasadowość krawędziami ekranu a ujawniała nie wcześniej jak tego zechcemy. między innymi potrafi wyświetlać strony a wpisy na 6 różnych sposobów. DEMO / POBIERZ 2. nad to mamy w przedtem aż 13 lokalizacji, do których możemy przypiąć widgety. Pinzolo (RWD) pinzolo Responsywny szablon, niesłychanie banalny w personalizacji na skutek rozbudowanemu modułowi konfiguracji. Cirrus (RWD / Light) cirrus Lekki jasny szablon, który sprawdzi się zarówno jak oraz pagina biznesowa. Spośród opcji konfiguracyjnych możemy w przed pomiędzy innymi zmienić obrazek tła a panelu bocznego. DEMO / POBIERZ 5. Został o Bootstrap 3, wyświetla się do głębi na komputerach urządzeniach mobilnych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz