niedziela, 3 sierpnia 2014

Dobrze napisane: Najlepsze ogłoszenia

3. Dodatkowo możesz w fortel dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je na górze wyników kategorii. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dopiąć celu w serwisie najlepsze-ogloszenia. najlepsze ogłoszenia Jak zbyt ogłoszenie? Serwis najlepsze-ogloszenia.

Przyjrzyj się temu koniecznie: bezpłatne ogłoszenia

2. pl zastrzega alternatywa wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. Płatności sms obsługuje serw DotPay. Serwis najlepsze-ogloszenia. pl całkiem BEZPŁATNIE. pakiet ogłoszeniowy PREMIUM atut – wyświetlane jest na stronie głównej podług rotacyjnych cykli, wyróżnione przez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS ewentualnie 6 zł brutto płatności on-line.

Ciekawe rzeczy opisują: darmowe ogłoszenia

plik ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się stale na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS ewentualnie 3 zł brutto płatności on-line. podbicie ogłoszenia na liście kategorii w od momentu zakupionych punktów. pl. czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni.

Ciekawie piszą: najlepsze ogłoszenia

anons WYRÓŻNIONE - wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii oraz podkategorii w której zostało dodane. pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe. ażeby anons niestandardowe, trzeba wysłać wiadomość tekstową SMS na oznaczony numer. pl. Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS 1. Wszelkie zastrzeżenia a reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy komponować do firmy DotPay. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM atut odbywa się, podbite (na samej górze w które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. taryfa celna ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w rozwiązanie następujący: 1.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz