niedziela, 3 sierpnia 2014

Polecam, Dobrze napisane: Najlepsze darmowe szablony Wordpress 2014

8. Został wspierany o Bootstrap 3, wskutek po co wyświetla się absolutnie na komputerach urządzeniach mobilnych. Z dodatkowych funkcji mamy slider wyświetlający wybrane wpisy wraz z ich skróconymi nagłówkami, opcja zmiany układu na obramowany czy też na całkowity ekran blond kolorystyki. szablony wordpress Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, aczkolwiek w wersji darmowej na razie z nich jest niedostępna.

Do sprawdzenia: darmowe szablony wordpress

Niestety jest z WordPressem do wersji 3. Hemingway (RWD) hemingway Coś osób lubiących hamować wzrok obrazkami. Podobnie kiedy poprzednie szablony ten jest w pełni responsywny. DEMO / POBIERZ 3. ;) Posiada stylistyka na wszystkich urządzeniach (również mobilnych). 1.

Dobrze to wiedzieć: szablony wordpress

ponad to mamy w aż 13 lokalizacji, do których możemy przypiąć widgety. DEMO / POBIERZ 4. Cirrus (RWD / Light) cirrus Lekki jasny szablon, który sprawdzi się zarówno kiedy oraz biznesowa. krój jest w pełni responsywny.

Wartościowa wiedza: szablony wordpress

wersja mobilna jest zaprojektowana do tego stopnia ażeby skład chowała się maniera krawędziami ekranu oraz ujawniała nie wcześniej tego zechcemy. Pinzolo (RWD) pinzolo Responsywny szablon, niesłychanie banalny w personalizacji wskutek rozbudowanemu modułowi konfiguracji. Jest jasny świetnie sprawdza kiedy chcemy lokować na stronie duże ikony wpisów. 1. co więcej posiada przyczepione karta horyzontalne na górze strony, które podąża zbyt nami wraz ze zjeżdżaniem w dno treści. między innymi potrafi wyświetlać strony wpisy na 6 różnych sposobów. DEMO / POBIERZ 5. Spośród opcji konfiguracyjnych możemy w przed pomiędzy innymi zmienić obrazek tła natomiast panelu bocznego. Flat (RWD) flat Szablon minimalistyczny oraz – sama mówi – płaski. wolno w nagłówku tego szablonu spory obrazek albo zdjęcie, na którym – oryginalną font – wyświetlą się oraz strony. Spacious (RWD) spacious Szablon, który do głębi sprawdzi się w przypadku bloga, portfolio strony biznesowej. Charakteryzuje się różnorodnością układów layoutu natomiast elastycznością konfiguracji. Możemy przerobić go do tego stopnia nasza pagina miała niesłychanie pojedynczy wygląd. DEMO / POBIERZ 2.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz