piątek, 1 sierpnia 2014

Sprawdź to: Najlepsze ogłoszenia

trwanie emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. 2. pakiet ogłoszeniowy PREMIUM plus – wyświetlane jest na stronie głównej podług rotacyjnych cykli, wyróżnione przez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS albo 6 zł brutto płatności on-line. bezpłatne ogłoszenia pl.

Polecam, Dobrze napisane: ogłoszenia motoryzacja

pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe. Jak zbyt ogłoszenie? Serwis najlepsze-ogloszenia. pl całkiem BEZPŁATNIE. 3. podszycie ogłoszenia na liście kategorii w zakupionych punktów. aby niestandardowe, powinno się wysłać wiadomość tekstową SMS na sprecyzowany numer.

Warto wiedzieć: ogłoszenia motoryzacja

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS 1. pl. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego w serwisie najlepsze-ogloszenia. plik ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się wiecznie na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS czy też 3 zł brutto płatności on-line.

Ciekawie piszą: ogłoszenia nieruchomości

zapowiedź WYRÓŻNIONE - anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii natomiast podkategorii w której zostało dodane. Serwis najlepsze-ogloszenia. Wszelkie zastrzeżenia reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy kreować do firmy DotPay. taryfa ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w rozwiązanie następujący: 1. pl zastrzega wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. Dodatkowo możesz w bezproblemowy rozwiązanie cechować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je na górze wyników kategorii. Płatności sms obsługuje DotPay. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM plus odbywa się, podbite (na samej górze w anons które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz