sobota, 2 sierpnia 2014

Świetny artykuł: Promocja i turystyka na mazurach

in. czytaj potem » Mapa atrakcji turystycznych Data publikacji: 2014-06-30 W ramach projektu Kampanii promocyjnej obszaru LGD Mazurskie bezdno wydano mapy atrakcji turystycznych. o godz. szlaki kajakowe Mazury Czerwcowa ekskursja odbędzie się na 30 kilometrowej trasie z Rucianego-Nidy do Popielna oraz z powrotem.

Ciekawie piszą: baza turystyczna Mazury

czytaj potem » Galeria Renesowo zaprasza na wernisaż Data publikacji: 2014-06-23 Zapraszamy do wzięcia udziału w uroczystym otwarciu sezonu Galerii Renesowo, które odbędzie się dnia 29 czerwca 2014 r. mapa dystrybuowana jest bezpłatnie. Renesowo to pinakoteka autorska Andrzeja Renesa- rzeźbiarza, autora wielu pomników, m. W najbliższą sobotę natomiast niedzielę (5 – 6 lipca 2014) odbędzie się natychmiast trzecia odsłona tej imprezy kulinarnej. czytaj potem ». Na sobotę, 5 lipca zaplanowany został wspólny uczestników imprezy z Karwicy do Rucianego-Nidy z powrotem.

Dobre informacje: trasy kajakowe Mazury

czytaj później » RollMazur, alias po Mazurach na rolkach Data publikacji: 2014-06-30 Do Krzyży natomiast Karwicy w gminie Ruciane-Nida ponownie zawitają miłośnicy jazdy na rolkach. Aktualności Zapraszamy na giełda Rybny Data publikacji: 2014-07-04 Szczupak, lin, leszcz, karaś – innymi te ryby z mazurskich jezior posłużą do przygotowania dań, których będzie jest dozwolone poczęstować się na przestrzeni Jarmarku Rybnego w Rucianem-Nidzie. czytaj nadal » Zaproszenie na rajd rowerowy - 29 VI 2014 Data publikacji: 2014-06-24 Na niedzielę, 29 czerwca zaplanowany został dodatkowy z serii rajdów rowerowych w gminie Ruciane-Nida. Kardynała Stefana Wyszyńskiego a Prezydenta Stefana Starzyńskiego.

Ciekawy artykuł: szlaki kajakowe Mazury

współpraca w imprezie zaplanowanej na 5 natomiast 6 lipca zapowiedziało aktualnie nad 100 rolkarzy. Mapę na naszej stronie w zakładce "Przewodniki oraz mapy" czy też w biurze Lokalnej Organizacji Turystycznej "Mazury Południowe". 16:00 w Nowych Gutach (Nowe Guty 64, 12-250 Orzysz).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz