piątek, 1 sierpnia 2014

To warto udostępnić: Najlepsze ogłoszenia

trwanie emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM wartość odbywa się, podbite (na samej górze w które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego przekuć w czyn w serwisie najlepsze-ogloszenia. ogłoszenia motoryzacja 2.

Warto poczytać na ten temat: ogłoszenia nieruchomości

ogłoszenie WYRÓŻNIONE - anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii podkategorii w której zostało dodane. paczka ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się furt na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS czy też 3 zł brutto płatności on-line. pl absolutnie BEZPŁATNIE. paczka ogłoszeniowy PREMIUM atut – anons wyświetlane jest na stronie głównej wedle rotacyjnych cykli, wyróżnione czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS ewentualnie 6 zł brutto płatności on-line. 3. pl zastrzega alternatywa wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Wartościowa wiedza: darmowe ogłoszenia

Płatności sms obsługuje serw DotPay. Wszelkie zastrzeżenia oraz reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy do firmy DotPay. cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w podejście następujący: 1. by anons niestandardowe, wysłać wiadomość tekstową SMS na sprecyzowany numer.

Warto się temu przyjrzeć: ogłoszenia

pl. pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe. Serwis najlepsze-ogloszenia. Jak odwzajemnić się ogłoszenie? Serwis najlepsze-ogloszenia. pl. podbicie ogłoszenia na liście kategorii w relacje od czasu zakupionych punktów. Dodatkowo możesz w nieskomplikowany podejście opisywać dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu oraz na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je stale na górze wyników kategorii. Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS 1.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz