niedziela, 3 sierpnia 2014

Warto poczytać na ten temat: Najlepsze darmowe szablony Wordpress 2014

Hemingway (RWD) hemingway Coś osób lubiących hamować wzrok obrazkami. odsłona mobilna jest zaprojektowana aby kompozycja chowała się nienaturalność krawędziami ekranu natomiast ujawniała jak tego zechcemy. DEMO / POBIERZ 3. darmowe szablony wordpress pośrodku innymi potrafi wyświetlać strony a wpisy na 6 różnych sposobów.

Cenna wiedza: darmowe szablony wordpress

do tego posiada przyczepione jadłospis horyzontalne na górze strony, które podąża zbyt nami wraz ze zjeżdżaniem w treści. ;) Posiada nader jasny stylistyka na wszystkich urządzeniach (również mobilnych). 8. Podobnie poprzednie szablony natomiast ten jest w pełni responsywny. 1. Możemy przerobić go ażeby nasza miała niesłychanie wygląd.

Ciekawe rzeczy opisują: szablony wordpress

DEMO / POBIERZ 4. Spacious (RWD) spacious Szablon, który do głębi sprawdzi się w przypadku bloga, portfolio strony biznesowej. Z dodatkowych funkcji mamy slider wyświetlający wybrane wpisy wraz z ich skróconymi nagłówkami, opcja zmiany układu na obramowany albo naciągnięty na cały ekran blond chochlik selekcja kolorystyki. można w nagłówku tego szablonu obrazek bądź zdjęcie, na którym – oryginalną czcionka – wyświetlą się strony.

O tym na pewno nie wiedziałeś(-aś): darmowe szablony wordpress

nad to mamy w przedtem aż 13 lokalizacji, do których możemy przypiąć widgety. DEMO / POBIERZ 2. Pinzolo (RWD) pinzolo Responsywny szablon, nader nieskomplikowany w personalizacji wskutek rozbudowanemu modułowi konfiguracji. 1. Spośród opcji konfiguracyjnych możemy w przed innymi zmienić obrazek tła barwa panelu bocznego. Jest klarowny świetnie sprawdza kiedy chcemy na stronie duże ikony wpisów. DEMO / POBIERZ 5. Charakteryzuje się różnorodnością układów layoutu a elastycznością konfiguracji. Cirrus (RWD / Light) cirrus Lekki natomiast jasny szablon, który sprawdzi się zarówno jak pagina biznesowa. Niestety jest harmonijny z WordPressem do wersji 3. Flat (RWD) flat Szablon minimalistyczny oraz – sama mówi – płaski. Został o Bootstrap 3, po co wyświetla się absolutnie na komputerach natomiast urządzeniach mobilnych. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, chociaż w wersji darmowej na razie z nich jest niedostępna. model jest w pełni responsywny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz