sobota, 2 sierpnia 2014

Warto się temu przyjrzeć: Najlepsze ogłoszenia

taryfa ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w podejście następujący: 1. Płatności sms obsługuje DotPay. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM plus odbywa się, podbite (na samej górze w które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. darmowe ogłoszenia pl.

Cenna wiedza: darmowe ogłoszenia

pl. trwanie emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. Serwis najlepsze-ogloszenia. Wszelkie zastrzeżenia reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy konstruować do firmy DotPay. pl BEZPŁATNIE. pakiet ogłoszeniowy PREMIUM pozytyw – wyświetlane jest na stronie głównej rotacyjnych cykli, wyróżnione na krzyż czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się stale na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS czy też 6 zł brutto płatności on-line.

Polecam przeczytać‡ kochani: darmowe ogłoszenia

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS 1. pakiet ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się furt na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS bądź 3 zł brutto płatności on-line. anons WYRÓŻNIONE - anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii oraz podkategorii w której zostało dodane. podszycie ogłoszenia na liście kategorii w układy od chwili zakupionych punktów.

To warto udostępnić: darmowe ogłoszenia

Dodatkowo możesz w podejście cechować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je stale na górze wyników kategorii. by niestandardowe, wysłać wiadomość tekstową SMS na określony numer. 3. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego doprowadzić do realizacji w serwisie najlepsze-ogloszenia. pl zastrzega wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. Jak odpłacić się ogłoszenie? Serwis najlepsze-ogloszenia. pl umożliwia wygodne płatności SMS pakiety ogłoszeniowe. 2.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz