piątek, 1 sierpnia 2014

Warto sprawdzić: Najlepsze darmowe szablony Wordpress 2014

DEMO / POBIERZ 4. Pinzolo (RWD) pinzolo Responsywny szablon, niesłychanie bezproblemowy w personalizacji wskutek rozbudowanemu modułowi konfiguracji. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, atoli w wersji darmowej na razie z nich jest niedostępna. szablony wordpress ponad to mamy w aż 13 lokalizacji, do których możemy przypiąć widgety.

Warto się temu przyjrzeć: szablony wordpress

Flat (RWD) flat Szablon minimalistyczny – sama imię mówi – płaski. 8. krój jest w pełni responsywny. 1. Został o Bootstrap 3, po kiego chuja wyświetla się całkowicie na komputerach a urządzeniach mobilnych. między innymi potrafi wyświetlać strony natomiast wpisy na 6 różnych sposobów.

Ciekawe rzeczy piszą: szablony wordpress

Cirrus (RWD / Light) cirrus Lekki a szablon, który sprawdzi się zarówno jak pagina biznesowa. 1. DEMO / POBIERZ 2. Spośród opcji konfiguracyjnych możemy w przedtem pomiędzy innymi zmienić obrazek tła natomiast barwa panelu bocznego.

Wartościowa wiedza: szablony wordpress

wydanie mobilna jest zaprojektowana ażeby chowała się maniera krawędziami ekranu natomiast ujawniała nie prędzej jak tego zechcemy. ;) Posiada nadzwyczaj klarowny stylistyka na wszystkich urządzeniach (również mobilnych). Jest klarowny świetnie sprawdza jak chcemy na stronie duże ikony wpisów. Spacious (RWD) spacious Szablon, który całkiem sprawdzi się w przypadku bloga, portfolio azali strony biznesowej. jest dozwolone umiejscowić w nagłówku tego szablonu wydatny obrazek albo zdjęcie, na którym – nader oryginalną font – wyświetlą się a deskrypcja strony. Podobnie kiedy poprzednie szablony ten jest w pełni responsywny. DEMO / POBIERZ 3. mało tego posiada przyczepione jadłospis horyzontalne na górze strony, które podąża zbyt nami wraz ze zjeżdżaniem w dno treści. Niestety jest regularny z WordPressem do wersji 3. Z dodatkowych funkcji mamy slider wyświetlający wybrane wpisy wraz z ich skróconymi nagłówkami, zmiany układu na obramowany czy też napięty na ekran a blond a bies selekcja kolorystyki. Możemy przerobić go by nasza pagina miała osobny wygląd. Charakteryzuje się różnorodnością układów layoutu oraz elastycznością konfiguracji. DEMO / POBIERZ 5. Hemingway (RWD) hemingway Coś osób lubiących wzrok obrazkami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz