sobota, 21 czerwca 2014

Ciekawe rzeczy opisują: PolKat - skup katalizatorów

km. Działanie reaktora jest oparte na reakcji substancji zawartych w spalinach z katalizatorem. Aktualne trendy pokazują, przywiązuje się coraz to większą uwagę do ochrony środowiska. skup katalizatorów katalizator działa w nadzwyczaj wysokiej temperaturze, nawet 550-800 stopni Celcjusza, co wpływa na jego czas życia.

Cenne informacje: skup katalizatorów

W silnikach o zapłonie samoczynnym stosuje się reaktory utleniające, powodujące utlenianie związków CH natomiast CO. Dzisiejsze konstrukcje katalizatorów wytrzymują o tyle o ile 100 tyś. , i nawet nadal niepowodzenie więcej. należy jednak, że ciężko wyeksploatowanego katalizatora spada. SKUP KATALIZATORÓW KATALIZATOR Katalizator samochodowy (reaktor katalityczny) - to adieu układu wydechowego wszystkich teraz sprzedawanych samochodów osobowych pełniącą funkcję systemu zmniejszenia ilości szkodliwych składników spalin. Rosnące wymagania ze strony norm emisji spalin powodują szybką ewolucję katalizatorów i zastępowanie pojedyńczych reaktorów, kilkoma katalizatorami.

Dobrze to wiedzieć: skup katalizatorów

Gazy wydechowe stanowią zagrożenie gwoli zdrowia a gwoli środowiska naturalnego. w ciągu urządzenia znajduje się bloczek monolitu osłonięty niewielką ilośćią kilku metali: platyny, rodu oraz palladu. Silnik samochodu osobowego, o pojemności 1400 cm3, w ciągu godziny emituje mniej więcej 140m3 spalin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz