środa, 11 czerwca 2014

Świetny artykuł: PolKat - skup katalizatorów

wypada jednak, że ciężko wyeksploatowanego katalizatora spada. Działanie reaktora jest oparte na reakcji substancji zawartych w spalinach z katalizatorem. km. skup katalizatorów W silnikach o zapłonie samoczynnym stosuje się reaktory utleniające, powodujące utlenianie związków CH natomiast CO.

Polecam, Dobrze napisane: skup katalizatorów

SKUP KATALIZATORÓW KATALIZATOR Katalizator samochodowy (reaktor katalityczny) - to na razie układu wydechowego wszystkich sprzedawanych samochodów osobowych pełniącą funkcję systemu zmniejszenia ilości szkodliwych składników spalin. Silnik samochodu osobowego, o pojemności 1400 cm3, w ciągu godziny emituje coś koło tego 140m3 spalin. , natomiast nawet w dalszym ciągu niepowodzenie więcej. Rosnące wymagania ze strony norm emisji spalin powodują szybką ewolucję katalizatorów natomiast zastępowanie pojedyńczych reaktorów, kilkoma katalizatorami. przyśpieszacz działa w niesłychanie wysokiej temperaturze, nawet 550-800 stopni Celcjusza, co wpływa na jego czas życia. Gazy wydechowe stanowią zagrożenie zdrowia a gwoli środowiska naturalnego.

Ciekawe rzeczy piszą: skup katalizatorów

Aktualne trendy pokazują, przywiązuje się większą uwagę do ochrony środowiska. za urządzenia znajduje się bloczek monolitu przykryty niewielką ilośćią kilku metali: platyny, rodu a palladu. Dzisiejsze konstrukcje katalizatorów wytrzymują o tyle o ile 100 tyś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz