czwartek, 26 czerwca 2014

To warto udostępnić: PolKat - skup katalizatorów

Aktualne trendy pokazują, przywiązuje się coraz to większą uwagę do ochrony środowiska. Silnik samochodu osobowego, o pojemności 1400 cm3, w ciągu godziny emituje o tyle o ile 140m3 spalin. za urządzenia znajduje się bloczek monolitu kryty niewielką ilośćią kilku metali: platyny, rodu natomiast palladu. skup katalizatorów W silnikach o zapłonie samoczynnym stosuje się reaktory utleniające, powodujące utlenianie związków CH natomiast CO.

Polecam sprawdzić‡ kochani: skup katalizatorów

SKUP KATALIZATORÓW KATALIZATOR Katalizator samochodowy (reaktor katalityczny) - to cześć układu wydechowego wszystkich teraz sprzedawanych samochodów osobowych pełniącą funkcję systemu zmniejszenia ilości szkodliwych składników spalin. Dzisiejsze konstrukcje katalizatorów wytrzymują blisko 100 tyś. Rosnące wymagania ze strony norm emisji spalin powodują szybką ewolucję katalizatorów zastępowanie pojedyńczych reaktorów, kilkoma katalizatorami. , nawet w dalszym ciągu niepowodzenie więcej. katalizator działa w nadzwyczaj wysokiej temperaturze, nawet 550-800 stopni Celcjusza, co wpływa na jego czas życia. km.

O tym na pewno nie wiedziałeś(-aś): skup katalizatorów

Gazy wydechowe stanowią zagrożenie gwoli zdrowia a środowiska naturalnego. Działanie reaktora jest oparte na reakcji substancji zawartych w spalinach z katalizatorem. należy jednak, że silnie wyeksploatowanego katalizatora spada.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz