wtorek, 10 czerwca 2014

Świetny artykuł: PolKat - skup katalizatorów

, i nawet do tej pory porażka więcej. Aktualne trendy pokazują, przywiązuje się raz po raz większą uwagę do ochrony środowiska. Rosnące wymagania ze strony norm emisji spalin powodują szybką ewolucję katalizatorów a zastępowanie pojedyńczych reaktorów, kilkoma katalizatorami. skup katalizatorów SKUP KATALIZATORÓW KATALIZATOR Katalizator samochodowy (reaktor katalityczny) - to na razie układu wydechowego wszystkich sprzedawanych samochodów osobowych pełniącą funkcję systemu zmniejszenia ilości szkodliwych składników spalin.

Ciekawy artykuł: skup katalizatorów

Silnik samochodu osobowego, o pojemności 1400 cm3, w ciągu godziny emituje o tyle o ile 140m3 spalin. katalizator działa w wysokiej temperaturze, nawet 550-800 stopni Celcjusza, co wpływa na jego czas życia. w środku urządzenia znajduje się bloczek monolitu przykryty niewielką ilośćią kilku metali: platyny, rodu a palladu. Gazy wydechowe stanowią zagrożenie gwoli zdrowia gwoli środowiska naturalnego. km. W silnikach o zapłonie samoczynnym stosuje się reaktory utleniające, powodujące utlenianie związków CH CO.

Ciekawie piszą: skup katalizatorów

Działanie reaktora jest oparte na reakcji substancji zawartych w spalinach z katalizatorem. Dzisiejsze konstrukcje katalizatorów wytrzymują mniej więcej 100 tyś. powinno się jednak, że ciężko wyeksploatowanego katalizatora spada.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz