poniedziałek, 23 czerwca 2014

Polecam, warto przeczytać: PolKat - skup katalizatorów

Rosnące wymagania ze strony norm emisji spalin powodują szybką ewolucję katalizatorów a zastępowanie pojedyńczych reaktorów, kilkoma katalizatorami. za urządzenia znajduje się bloczek monolitu kryty niewielką ilośćią kilku metali: platyny, rodu palladu. Działanie reaktora jest oparte na reakcji substancji zawartych w spalinach z katalizatorem. skup katalizatorów Silnik samochodu osobowego, o pojemności 1400 cm3, w ciągu godziny emituje mniej więcej 140m3 spalin.

Wartościowy artykuł: skup katalizatorów

, i nawet w dalszym ciągu niepowodzenie więcej. W silnikach o zapłonie samoczynnym stosuje się reaktory utleniające, powodujące utlenianie związków CH a CO. katalizator działa w wysokiej temperaturze, nawet 550-800 stopni Celcjusza, co wpływa na jego Chronos życia. Dzisiejsze konstrukcje katalizatorów wytrzymują blisko 100 tyś. km. SKUP KATALIZATORÓW KATALIZATOR Katalizator samochodowy (reaktor katalityczny) - to na razie układu wydechowego wszystkich obecnie sprzedawanych samochodów osobowych pełniącą funkcję systemu zmniejszenia ilości szkodliwych składników spalin.

Polecam sprawdzić‡ kochani: skup katalizatorów

trzeba jednak, że silnie wyeksploatowanego katalizatora spada. Gazy wydechowe stanowią zagrożenie zdrowia kiedy środowiska naturalnego. Aktualne trendy pokazują, przywiązuje się większą uwagę do ochrony środowiska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz