środa, 4 czerwca 2014

Cenne informacje: PolKat - skup katalizatorów

w środku urządzenia znajduje się bloczek monolitu przykryty niewielką ilośćią kilku metali: platyny, rodu a palladu. Gazy wydechowe stanowią zagrożenie zdrowia kiedy środowiska naturalnego. Działanie reaktora jest oparte na reakcji substancji zawartych w spalinach z katalizatorem. skup katalizatorów , nawet niepowodzenie więcej.

Cenne informacje: skup katalizatorów

powinno się jednak, że silnie wyeksploatowanego katalizatora spada. Silnik samochodu osobowego, o pojemności 1400 cm3, w ciągu godziny emituje o tyle o ile 140m3 spalin. km. przyśpieszacz działa w niesłychanie wysokiej temperaturze, nawet 550-800 stopni Celcjusza, co wpływa na jego czas życia. Aktualne trendy pokazują, przywiązuje się większą uwagę do ochrony środowiska. SKUP KATALIZATORÓW KATALIZATOR Katalizator samochodowy (reaktor katalityczny) - to do zobaczenia układu wydechowego wszystkich chwilowo sprzedawanych samochodów osobowych pełniącą funkcję systemu zmniejszenia ilości szkodliwych składników spalin.

Polecam przeczytać‡ kochani: skup katalizatorów

Rosnące wymagania ze strony norm emisji spalin powodują szybką ewolucję katalizatorów a zastępowanie pojedyńczych reaktorów, kilkoma katalizatorami. Dzisiejsze konstrukcje katalizatorów wytrzymują coś koło tego 100 tyś. W silnikach o zapłonie samoczynnym stosuje się reaktory utleniające, powodujące utlenianie związków CH a CO.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz