wtorek, 29 lipca 2014

Cenne informacje: Najlepsze darmowe szablony Wordpress 2014

Spośród opcji konfiguracyjnych możemy w poprzednio pomiędzy innymi zmienić obrazek tła a odcień panelu bocznego. DEMO / POBIERZ 3. Cirrus (RWD / Light) cirrus Lekki oraz klarowny szablon, który sprawdzi się zarówno jak pagina biznesowa. szablony wordpress 1.

Polecam przeczytać‡ kochani: darmowe szablony wordpress

Flat (RWD) flat Szablon minimalistyczny a – sama imię mówi – płaski. mało tego posiada przyczepione karta horyzontalne na górze strony, które podąża nami wraz ze zjeżdżaniem w depresja treści. pomiędzy innymi potrafi wyświetlać strony natomiast wpisy na 6 różnych sposobów. Podobnie kiedy poprzednie szablony ten jest w pełni responsywny. Niestety jest harmonijny z WordPressem do wersji 3. 1.

Ciekawe rzeczy piszą: szablony wordpress

Spacious (RWD) spacious Szablon, który całkowicie sprawdzi się w przypadku bloga, portfolio bądź strony biznesowej. Jest natomiast świetnie sprawdza chcemy lokować na stronie duże ikony wpisów. Możemy przerobić go do tego stopnia ażeby nasza pagina miała jedyny wygląd. Pinzolo (RWD) pinzolo Responsywny szablon, nader nieskomplikowany w personalizacji przez wzgląd rozbudowanemu modułowi konfiguracji.

Warto poczytać na ten temat: szablony wordpress

;) Posiada nader jasny image na wszystkich urządzeniach (również mobilnych). DEMO / POBIERZ 4. nad to mamy w poprzednio aż 13 lokalizacji, do których możemy przypiąć widgety. 8. Hemingway (RWD) hemingway Coś gwoli osób lubiących unieruchamiać wzrok obrazkami. wydanie mobilna jest zaprojektowana iżby skład chowała się fasadowość krawędziami ekranu a ujawniała nie prędzej jak tego zechcemy. forma jest w pełni responsywny. DEMO / POBIERZ 2. Charakteryzuje się różnorodnością układów layoutu elastycznością konfiguracji. Został wspierany o Bootstrap 3, dlaczego wyświetla się absolutnie na komputerach urządzeniach mobilnych. jest dozwolone w nagłówku tego szablonu wydatny obrazek bądź zdjęcie, na którym – nadzwyczaj oryginalną krój pisma – wyświetlą się godność oraz strony. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, aczkolwiek w wersji darmowej do zobaczenia z nich jest niedostępna. Z dodatkowych funkcji mamy w tej okolicy slider wyświetlający wybrane wpisy wraz z ich skróconymi nagłówkami, opcja zmiany układu na obramowany czy też naciągnięty na kompletny ekran natomiast natomiast chochlik selekcja kolorystyki. DEMO / POBIERZ 5.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz