wtorek, 29 lipca 2014

Sprawdź to: Najlepsze ogłoszenia

pl. pl zastrzega alternatywa wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. pl BEZPŁATNIE. bezpłatne ogłoszenia Wszelkie zastrzeżenia a reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy do firmy DotPay.

To warto udostępnić: bezpłatne ogłoszenia

3. ażeby anons niestandardowe, trzeba wysłać wiadomość tekstową SMS na sprecyzowany numer. Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dopiąć celu w serwisie najlepsze-ogloszenia. Jak ogłoszenie? Serwis najlepsze-ogloszenia. podszycie ogłoszenia na liście kategorii w stosunki od chwili zakupionych punktów. Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS 1.

To warto udostępnić: ogłoszenia nieruchomości

Dodatkowo możesz w fortel dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu a na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je na górze wyników kategorii. Chronos emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. taryfa celna ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w rozwiązanie następujący: 1. pl.

Polecam, warto przeczytać: bezpłatne ogłoszenia

2. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM pozytyw odbywa się, podbite (na samej górze w anons które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. anons WYRÓŻNIONE - wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii natomiast podkategorii w której zostało dodane. Serwis najlepsze-ogloszenia. plik ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się furt na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS ewentualnie 3 zł brutto płatności on-line. Płatności sms obsługuje DotPay. pakiet ogłoszeniowy PREMIUM pozytyw – wyświetlane jest na stronie głównej wedle rotacyjnych cykli, wyróżnione na skroś czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS czy też 6 zł brutto płatności on-line. pl umożliwia wygodne płatności SMS zbyt pakiety ogłoszeniowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz