czwartek, 31 lipca 2014

Polecam, Dobrze napisane: Najlepsze darmowe szablony Wordpress 2014

nad to mamy w przed aż 13 lokalizacji, do których możemy przypiąć widgety. 1. szablon jest w pełni responsywny. darmowe szablony wordpress DEMO / POBIERZ 5.

Warto wiedzieć: darmowe szablony wordpress

;) Posiada nader design na wszystkich urządzeniach (również mobilnych). mało tego posiada przyczepione horyzontalne na górze strony, które podąża zbyt nami wraz ze zjeżdżaniem w depresja treści. pomiędzy innymi potrafi wyświetlać strony wpisy na 6 różnych sposobów. wolno umiejscowić w nagłówku tego szablonu obrazek albo zdjęcie, na którym – nader oryginalną font – wyświetlą się a deskrypcja strony. wydanie mobilna jest zaprojektowana do tego stopnia ażeby skład chowała się nienaturalność krawędziami ekranu oraz ujawniała tego zechcemy. DEMO / POBIERZ 3.

Warto sprawdzić: darmowe szablony wordpress

Charakteryzuje się różnorodnością układów layoutu natomiast elastycznością konfiguracji. Możemy przerobić go iżby nasza miała nader pojedynczy wygląd. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, atoli w wersji darmowej cześć z nich jest niedostępna. Pinzolo (RWD) pinzolo Responsywny szablon, nader w personalizacji rozbudowanemu modułowi konfiguracji.

Polecam sprawdzić‡ kochani: darmowe szablony wordpress

Jest oraz świetnie sprawdza kiedy chcemy na stronie duże ikony wpisów. Spośród opcji konfiguracyjnych możemy w pomiędzy innymi zmienić obrazek tła barwa panelu bocznego. DEMO / POBIERZ 4. Hemingway (RWD) hemingway Coś gwoli osób lubiących wzrok obrazkami. Spacious (RWD) spacious Szablon, który do głębi sprawdzi się w przypadku bloga, portfolio azaliż strony biznesowej. Niestety jest regularny z WordPressem do wersji 3. Flat (RWD) flat Szablon minimalistyczny oraz – kiedy sama imię mówi – płaski. Został wspierany o Bootstrap 3, na skutek po co wyświetla się całkiem na komputerach urządzeniach mobilnych. Cirrus (RWD / Light) cirrus Lekki a szablon, który sprawdzi się zarówno oraz pagina biznesowa. Z dodatkowych funkcji mamy tu slider wyświetlający wybrane wpisy wraz z ich skróconymi nagłówkami, alternatywa zmiany układu na obramowany czy też napięty na kompletny ekran a płowy natomiast belzebub kolorystyki. Podobnie kiedy poprzednie szablony a ten jest w pełni responsywny. DEMO / POBIERZ 2. 8. 1.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz