wtorek, 29 lipca 2014

Ciekawe rzeczy piszą: Najlepsze darmowe szablony Wordpress 2014

DEMO / POBIERZ 3. jest dozwolone umiejscowić w nagłówku tego szablonu obrazek czy też zdjęcie, na którym – oryginalną krój pisma – wyświetlą się a strony. Spacious (RWD) spacious Szablon, który całkowicie sprawdzi się w przypadku bloga, portfolio azali strony biznesowej. szablony wordpress Cirrus (RWD / Light) cirrus Lekki a jasny szablon, który sprawdzi się zarówno jak gdy biznesowa.

Warto wiedzieć: szablony wordpress

8. Niestety jest prawidłowy z WordPressem do wersji 3. DEMO / POBIERZ 5. Jest jasny a świetnie sprawdza chcemy na stronie duże ikony wpisów. Z dodatkowych funkcji mamy tu slider wyświetlający wybrane wpisy wraz z ich skróconymi nagłówkami, zmiany układu na obramowany albo naciągnięty na ekran natomiast belzebub selekcja kolorystyki. Charakteryzuje się różnorodnością układów layoutu a elastycznością konfiguracji.

Warto się temu przyjrzeć: darmowe szablony wordpress

Pinzolo (RWD) pinzolo Responsywny szablon, nader bezproblemowy w personalizacji wskutek rozbudowanemu modułowi konfiguracji. Został wspierany o Bootstrap 3, na skutek po co wyświetla się absolutnie na komputerach urządzeniach mobilnych. między innymi potrafi wyświetlać strony natomiast wpisy na 6 różnych sposobów. Hemingway (RWD) hemingway Coś osób lubiących wzrok obrazkami.

Polecam, warto przeczytać: darmowe szablony wordpress

1. do tego posiada przyczepione horyzontalne na górze strony, które podąża zbyt nami wraz ze zjeżdżaniem w treści. wersja mobilna jest zaprojektowana iżby kompozycja chowała się fasadowość krawędziami ekranu a ujawniała tego zechcemy. DEMO / POBIERZ 4. krój jest w pełni responsywny. 1. Podobnie poprzednie szablony natomiast ten jest w pełni responsywny. nad to mamy w poprzednio aż 13 lokalizacji, do których możemy przypiąć widgety. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych, acz w wersji darmowej na razie z nich jest niedostępna. ;) Posiada nadzwyczaj estetyka na wszystkich urządzeniach (również mobilnych). Flat (RWD) flat Szablon minimalistyczny a – sama imię mówi – płaski. Możemy przerobić go iżby nasza miała nader osobny wygląd. DEMO / POBIERZ 2. Spośród opcji konfiguracyjnych możemy w innymi zmienić obrazek tła panelu bocznego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz