czwartek, 31 lipca 2014

Wartościowa wiedza: Najlepsze ogłoszenia

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego doprowadzić do realizacji w serwisie najlepsze-ogloszenia. 2. 3. bezpłatne ogłoszenia Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS 1.

Do sprawdzenia: ogłoszenia motoryzacja

Dodatkowo możesz w bezproblemowy fortel cechować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu natomiast na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je stale na górze wyników kategorii. Płatności sms obsługuje serw DotPay. podszycie ogłoszenia na liście kategorii w zakupionych punktów. pl umożliwia wygodne płatności SMS zbyt pakiety ogłoszeniowe. Wszelkie zastrzeżenia natomiast reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy komponować do firmy DotPay. pl absolutnie BEZPŁATNIE.

Dobrze napisane: ogłoszenia

Sortowanie ogłoszeń PREMIUM pozytyw odbywa się, podbite (na samej górze w anons które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. pl zastrzega wprowadzenia zmian do niniejszego cennika. plik ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się wiecznie na początku przypisanej kategorii – 4,92 zł brutto SMS bądź 3 zł brutto płatności on-line. pl.

Ciekawie piszą: najlepsze ogłoszenia

pl. Serwis najlepsze-ogloszenia. Jak odpłacić się zbyt ogłoszenie? Serwis najlepsze-ogloszenia. trwanie emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni. zapowiedź WYRÓŻNIONE - anons wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii oraz podkategorii w której zostało dodane. ażeby niestandardowe, trzeba wysłać wiadomość tekstową SMS na sprecyzowany numer. taryfa celna ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w rozwiązanie następujący: 1. paczka ogłoszeniowy PREMIUM walor – wyświetlane jest na stronie głównej rotacyjnych cykli, wyróżnione czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się wiecznie na początku przypisanej kategorii – 7,38 zł brutto SMS albo 6 zł brutto płatności on-line.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz